Kontakty

Pre zaslanie dopytu kliknite na tlačídlo

   ZASLAT DOPYT   

E-mail: ivt@ivtcentrum.cz
Telefon: +420 272 191 405


Kontaktné adresy:
IVT s.r.o. Vinohrádok 2861, 901 01 Malacky

IVT Tepelná čerpadla s.r.o., Čs. exilu 2062/8, 14300 Praha  

mapa >

Obchodní zástupcovia pre tepelné čerpadlá IVT

Obchodné zástúpenie

Ing. Roman Duda

Ing. Roman Duda
obchodný riaditeľ pre Slovensko
+420 778 747 572
duda@ivtcentrum.cz

Ing. Petr Krejsa

Ing. Petr Krejsa
obchodný manažér pre západné Slovensko
+420 722 503 100
krejsa@ivtcentrum.cz

Ing. Jozef Kaňuk

Ing. Jozef Kaňuk
obchodný manažér pre stredné a východné Slovensko
+420 702 264 090
kanuk@ivtcentrum.cz

  Starostlivosť o zákazníkov

Johansson Dan
+420 272 191 411
+420 606 611 184
johansson@ivtcentrum.cz
vedúci prevádzkového oddelenia

Petra Šmidová
+420 272 191 408
+420 724 090 889
servis@ivtcentrum.cz
servisné oddelenie 

Prejzková Michaela
+420 272 191 401
+420 728 479 762
prejzkova@ivtcentrum.cz
manager logistiky a prevádzky

Technická podpora

Ing. Michal Pavel
+420 272 191 403
+420 724 100 042
michal@ivtcentrum.cz
technický riaditel

Ing. Michal Petr
+420 778 708 855
petr.michal@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT

Šobr Roman 
+420 778 760 675
sobr@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT 

Administrativa

Ing. Porkertová Jana
+420 272 191 410
+420 778 445 977
porkertova@ivtcentrum.cz
finančná riaditelka

Albrechtová Ivana
+420 272 191 407
albrechtova@ivtcentrum.cz
účtovníčka

Honzová Jana
+420 272 191 405
honzova@ivtcentrum.cz
ivt@ivtcentrum.cz
administratíva

Ing. Robert Vágner
+420 731 937 533
vagner@ivtcentrum.cz
manažér pre marketing, kontakt pre médiá

Vedenie spoločnosti IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

Ing. Kirchner Jakub 
+420 272 191 400
kirchner@ivtcentrum.cz
riaditeľ spoločnosti

Ing. Bláha Marek
+420 272 191 400
blaha@ivtcentrum.cz
konateľ spoločnosti

IVT Tepelná čerpadla s.r.o.
Sídlo spoločnosti:
Dolnoměcholupská 522/12a, 102 00 PRAHA 10

IČO: 05583004, DIČ: CZ05583004

Výpis z registra vedený Mestským súdom v Prahe:
oddíl C, vložka 266363

Sídlo IVT Slovensko