Kontakty

Pre zaslanie dopytu kliknite na tlačídlo

   ZASLAT DOPYT   

E-mail: ivt@ivt.sk
Telefon: +420 272 191 405


Kontaktná adresa:
IVT Tepelná čerpadla s.r.o.
Československého exilu 2062/8, 143 00 PRAHA 4
mapa >

Obchodné zástúpenie

Mgr. Červeň Peter
obchodný manažér Slovensko
0903 606 260
cerven@ivtcentrum.cz

Ing. Duda Roman
manažér pre obchod SK
+420 778 747 572
duda@ivtcentrum.cz

  Starostlivosť o zákazníkov

Johansson Dan
+420 272 191 411
+420 606 611 184
johansson@ivtcentrum.cz
vedúci prevádzkového oddelenia

Ing. Ukušová Irena
+420 272 191 409
+420 724 090 889
servis@ivtcentrum.cz
servisné oddelenie 

Prejzková Michaela
+420 272 191 401
+420 728 479 762
prejzkova@ivtcentrum.cz
manager logistiky a prevádzky

Technická podpora

Ing. Michal Pavel
+420 272 191 403
+420 724 100 042
michal@ivtcentrum.cz
technický riaditel

Ing. Michal Petr
+420 778 708 855
petr.michal@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT

Šobr Roman 
+420 778 760 675
sobr@ivtcentrum.cz
technická podpora IVT 

Administrativa

Ing. Porkertová Jana
+420 272 191 410
+420 778 445 977
porkertova@ivtcentrum.cz
finančná riaditelka

Albrechtová Ivana
+420 272 191 407
albrechtova@ivtcentrum.cz
účtovníčka

Honzová Jana
+420 272 191 405
honzova@ivtcentrum.cz
ivt@ivtcentrum.cz
administratíva

Mgr. Loubek Václav
+420 272 191 402
+420 608 031 055
loubek@ivtcentrum.cz
marketing manager, kontakt pre médiá

Vedenie spoločnosti IVT Tepelná čerpadla s.r.o.

Ing. Kirchner Jakub 
+420 272 191 400
kirchner@ivtcentrum.cz
riaditeľ spoločnosti

Ing. Bláha Marek
+420 272 191 400
blaha@ivtcentrum.cz
konateľ spoločnosti

IVT Tepelná čerpadla s.r.o.
Sídlo spoločnosti:
Dolnoměcholupská 522/12a, 102 00 PRAHA 10

IČO: 05583004, DIČ: CZ05583004

Výpis z registra vedený Mestským súdom v Prahe:
oddíl C, vložka 266363

Sídlo IVT Slovensko